0

Groza saturs

Serviss

Sākums / Serviss

Pieņemsim Jūsu veco datoru kā pirmo iemaksu par jauno : papildus informācija zvanot uz tālruni vai rakstiski e-pastā. Šis process aizņems ne vairāk kā 15 minūtes un Jūs varēsiet doties mājās ar jauno datoru.

 

 

Servisa kontakti :

Rīga, Kuģu iela 20
Mob.: 27008213 ; 28377010
E-mail: datori@dato.lv
Skype: www.dato.lv

SIA "WWW.DATO.LV" servisa centrā Jums ir iespēja veikt diagnostiku un remontēt ne tikai SIA "WWW.DATO.LV" iegādāto datortehniku, bet arī citās datortehnikas tirgošanas vietās iegādātos datortehnikas produktus. Laipni gaidīsim gan esošos klientus, gan arī citu datortehnikas uzņēmumu klientus, kuriem nepieciešams kvalitatīvs serviss uz garantijas, profilaktisko un pēc garantijas apkalpošanu. Serviss ir par ļoti patīkamām un konkurētspējīgām cenām!

Piedāvājam dažādus servisa pakalpojumus:
* Datortehnikas profilaktiskā pārbaude un konsultācijas;
* Galda datoru, kā arī to komponenšu diagnostika, uzstādīšana un remonts;
* Datortehnikas mehāniskā tīrīšana no putekļiem;
* Disku skenēšana ar antivīrusu un attīrīšana no datorvīrusiem;
* Programmatūras uzstādīšana no klienta diskiem, programmatūras atjaunināšana;
* Datu kopēšana, saglabāšana un atjaunošana.

Cenrādis biežāk izmantotajiem pakalpojumiem :

* 20-35Eur - datora pilna profilakse (operatīvās atmiņas datu pakēšu tests, cietā diska virsmas bojājumu pārbaude, cietā diska ātruma pārbaude, voltāža un pings barošanas bloka līnijām, 3DMark 11 videokartes jaudas tests, Greeks3D temperatūrrežīma kontrole videokartei, CPU Mark centrālā procesora jaudas kontrole, fiziska datora tīrīšana no putekļiem, termopastas maiņa,

* 15-30Eur - datora pārinstalācija (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 sistēmas), aparatūras draiveri, opensorce programmnodrošinājums (OpenOffice, Adobe Reader, KLite codec, VLC player, Adobe Flash, Macromedia Flash, Java, Firefox/Opera, Avast antivīruss utt).

* 30-50Eur - datora pilna komplektēšana un testēšana.

 

 

Garantija :

SIA "WWW.DATO.LV" datorsalonā komplektētajiem datoriem garantijas remontu veic tikai uzņēmuma servisa centra telpās, kas atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā 72. Katram datoram līdzi tiek piešķirts garantijas talons, kur ir detalizēts komponenšu saraksts un katrai detaļai ir noteikts individuāls garantijas termiņš.

Pārējās SIA "WWW.DATO.LV" datorsalonā iegādātās perifērijas ierīces (monitorus, printerus, UPS, LCD televizorus) kā arī portatīvos datorus un plaukstdatorus uz garantijas remontu ir nepieciešams vest uz SIA "ServiceNet", ražotāja noteikto servisa centru - Rīgā, Mūkusalas ielā 41b, vai arī uz kādu citu ražotāja noteikto servisa centru, atbilstoši garantijā norādītajai informācijai. Neskaidrību gadījumā, protams, aicinām droši zvanīt uz SIA "WWW.DATO.LV" norādītajiem kontakiem, un uzzināt atbildes uz Jums interesējošajiem jautājumiem, būsim priecīgi palīdzēt.

 

 

Preces maiņa :

Preci iespējams samainīt 7 dienu laikā no pirkuma brīža mūsu birojā.

 

 

Preces modernizācija :

Jums tiek piedāvāta unikāla iespēja veikt modernizāciju izvēloties kādu no dažiem www.dato.lv gatavajiem risinājumiem vai arī piebraukt uz mūsu veikalu un saņemt profesionālu bezmaksas konsultāciju uz vietas. Modernizāciju veicam gan mūsu datoriem, gan arī jebkur citur iegādātiem PC. Modernizācijas process aizņem ne vairāk kā pusotras stundas. Visas detaļas jaunas, ar garantiju un CE Eiropas Savienības prasībām atbilstošas.

  Kontakti
DATO

Rīga, Kuģu iela 20

Tel : 28377010
E-pasts : datori@dato.lv
Pi, Ot, Tr, Ce, Pie : 12:00 - 19:00; Sestdienā : 12:00-15:00; Svētdienā : slēgts. 28377010

  Par mums

SIA "WWW.DATO.LV" viens no vadošajiem datoru, to perifēro iekārtu un programmatūras tirdzniecības veikaliem Latvijā.

Mūsu mērķis - Jūsu gandarijums!

  Mēs pieņemam
Swedbank
Citadele
Nordea
SEB
VISA/MASTERCAED
PaySera
  Karte
Salidzini.lv logotips
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas